WWW - Uniwersytet Medyczny w Lublinie test

O nas

Rejs profilaktyczny

Po sukcesie pierwszej i drugiej edycji Lubelskiego Studenckiego Rejsu Profilaktycznego zapraszamy na kolejną!


Śledźcie stronę i nasze media społecznościowe!

 

 

Termin: już niedługo
Trasa: Morze Bałtyckie
Statek: żaglowiec STS Pogoria 
Cena: już niedługo

Cena zawiera: transport autokarem z Lublina do Pogorii i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie, opłaty portowe, załogę stałą (bosman, mechanik, kuk), kapitana i 4 oficerów, słowem WSZYSTKO (poza ubezpieczeniem ok. 50 zł) 

 

Pierwszy rejs spotkał się z wielkim entuzjazmem. Było to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, w którym pasja do żeglarstwa połączona była z misją naszej uczelni i każdego medyka – pomocą innym.

Sukces naszego projektu to nie tylko liczne pochwały od przechodniów zainteresowanych akcją i profilaktyką, wiele artykułów i audycji w mediach (Gazeta Wyborcza, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, Czwórka Polskie Radio, Radio ESKA, Freee Radio, Dentonet, iŚwinoujście.pl, Magazyn Żagle, Medicus – Miesięcznik Lubelskiej Izby Lekarskiej), ale przede wszystkim zaufanie naszych partnerów i patronów (JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Prezes Lubelskiej Rady Lekarskiej, Prezydent Miasta Lublin, Prezydent Miasta Świnoujście, Magazyn Żagle). 

W kolejnym roku, chcielibyśmy powtórzyć sukces pierwszej edycji i wyjść z naszym projektem poza Polskę. Jako sportowcy-medycy chcielibyśmy włączyć się w obchody 70-lecia naszej uczelni i zrobić jubileuszowy rejs profilaktyczny. Rejs profilaktyczny zaplanowany jest na 8-15 lutego 2020 (uczelniane ferie) na żaglowcu szkoleniowym STS Pogoria. Pogoria jest wyjątkowym statkiem z niezwykłą historią i wyszkoliła już pod swoimi żaglami wielu wspaniałych ludzi. Chcielibyśmy, aby jubileuszowy rejs był integracyjny dla całej społeczności akademickiej naszego UM – zapraszamy studentki i studentów wszystkich kierunków, pracowników, a także przyjaciół UM. Ponieważ mamy dużo studentów anglojęzycznych, rejs odbędzie się na morzu Śródziemnym, tak aby każdy mógł w nim wziąć udział i być częścią reprezentacji akademickiej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę na Facebooku https://www.facebook.com/lsrp2019/

Aktualności

10.02.2021

Konkurs na logo AZS UMLub


Konkurs na projekt graficzny logo Lancet AZS UMLub
więcej
07.02.2021

Lancet AZS UMLub z maskotką gryfa! - wyniki głosowania


“Lancet AZS UMLub” z maskotką gryfa 🦅 - tak właśnie zadecydowała społeczność akademicka!
więcej

Kalendarium

Luty 2021

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28